Тел.  0978095565 — Київстар;
                    0997682060 — МТС;

Адреса офісу Оріфлейм:
       м. Луцьк, вул. Словацького 7.
       (3-й поверх офіс 306)

Повноцінний насичений обід?! Тепер це просто!

Повноцінний насичений обід?! Тепер це просто!

Суп Natural Balance Soup!

Переваги:

100% натуральні інгредієнти

Лише 100 калорій

100% відчуття ситості

Мультивітаміни і мінерали для дітей, омега-3 для дітей

Продукція Велнес для дітей призначена для забезпечення дитячого організму усіма живильними речовинами, які необхідні кожного дня для повноцінного розвитку і росту!
Здавалося б кожна аптека переповнена різноманітними дитячими вітамінами і Омегою-3 для дітей, то чому ми говорим про Велнес від Оріфлейм?

Вітаміни і мінерали що входять до продукції велнес

Що таке вітаміни і мінерали?

Вітаміни і мінерали - незамінні корисні речовини, які не виробляються нашим організмом і тому повинні поступати разом з продуктами харчування! Вони необхідні для підтримки здоровя, процесів розвитку та росту. без вітамінів і мінералів життя було б неможливе!!

Як би ми не старалися але отримати необхідну кількість поживних речовин (вітамінів та мінералів) із продуктів харчування фактично неможливо! Різні вчені світу такі як професор Уолтер Уіллет рекомендують приймати комплекс вітамінів і мінарелів на постійній основі для профілактики дефіцитного стану!!

Отже поговоримо про вітаміни зокрема!:

Існує два види вітамінів - жиророзчинні і водорозчинні!

 • жиророзчинні вітаміни (А,D,E,K) містяться в рослиних маслах, зелених овочах, рибі і продуктах тваринного походження, а їх надлишок накопичується в печінці. Вітамін А у великих дозах використовується для лікування шкірних захворювань. Важливо: вітамін К не входить до складу вітамінів велнес так як багато хто приймає антикоагулянти, а вітамін К може нейтралізувати дію ліків.
 • Водорозчинні вітаміни(група В,С) містяться в фруктах, овочах і цільнозернових продуктах. вони циркулюють в рідкому середовищі організму і не накопичуються в ньому а виводяться разом з сечею. Водорозчинні вітаміни легко нейтралізуються під час теплової обробки їжі, тому багаті на них продукти необхідно вживати у свіжому вигляді!!!

Тепер детально про кожен вітамін!))

 • Вітамін А важливий для здоровя шкіри, очей і зору. він також незамінний для процесів росту і боєготовності імунної системи. Вітоміном а багаті зелені листові овочі, морква, курага, молочні продукти, яйця, риба.
 • Вітамін D необхідний для засвоєння в організмі кальція, нормальної роботи імунної системи і мязів. Головне джерело даного вітаміну ультрафіолет! Нехватка даного вітаміну може призвести до рахіту і розмягчення кісток.
 • Вітамін Е - антиоксидант, який захищає наші клітини від пошкодження вільними радикалами. працює в дуеті з вітаміном С. міститься в горіхах,яйцях, злакових,бобових.
 • Вітамін К бере участь у процесі звертання крові і важливий для міцності скелету. Хорошим джерелом вітаміну К є овочі, що мають яскраво зелений колір: брокколі,шпинат,брюсельська капуста.
 • Вісім вітамінів групи В необхідні для обміну речовин, нормального поділу клітин, нервової і мязової системи і т.д. Від дефіциту того чи іншого вітаміну цієї групи страждають всі!!! Овочі, фрукти, яйця, мясо і риба допоможуть знизити даний дефіцит але не гарантують його уникнення.
 • Вітамін С - важливіший антиоксидант грає ключову роль в процесі створення колагену, таким чином зміцнює шкіру, зуби, кістки і кровоносні судини. Вітамін С також допомагає ефективному засвоєню заліза. Найбільше вітаміну С в фруктах, ягодах, брюсельській капусті.

Мінерали також можна розділити на 2 групи - макро- і мікроелементи.

Калій, хлор, натрій, кальцій, фосфор, магній належать до групи макроелементів, так як вони потрібні організму у відносно великій кількості. Добова норма становить від міліграмів до грамів.

Цинк, залізо, мідь,марганець і селен - мікроелементи: добова норма коливається від мікрограмів до міліграмів.

Кальцій головний структурний елемент кісток, зубів, і мяких тканин. Регулює мязову і нервову діяльність, секрецію гормонів, механізми звуження-розширення судин і звертання крові. джерелом кальцію є листові овочі, кунжут, миндаль, бобові.

Магній бере участь в більш ніж 300 реакціях метаболізму, включаючи енергообмін, передачу нервових імпульсів, скорочення мязів, нормальний серцевий ритм. У чоловіків потреба у споживані магнія більша ніж у жінок. Дефіцитом магнію страждає практично кожна людина, якщо це довготривало то можуть розвинутись серцево-судині захворювання.

Селен входить в склад білків, синтезуючих особливі ензими,які захищають клітини від пошкодження вільними радикалами. Дефіцит селена погіршує роботу серця, ослаблює імунну систему і знижує функцію щитовидної залози. Головними джерелами селену являються горіхи, насіння,гриби, бобові, риба.

Цинк необхідний для нормального функціонування імунної системи, а також для заживлення ран, процесів розчеплення вуглеводів, гостроти зору, смаку, нюху, здорової шкіри і волосся. Цинк міститься в горіхах, мясі, арахісі, грибах, зеленому горошку!

Йод незамінний елемент гормонів щитовидної залози, які вцідповідають за регуляцію обміну речовин, процеси росту і роботу репродуктивної системи. До хвороб визваних дефіцитом йоду відносяться зоб щитовидної залози і розумова відсталість! Йодом багаті морські водорсті, морепродукти, молочні продукти, яйця.

 Мідь являється ключовим компонентом ферментів, необхідних для роботи центральної нервової системи, антиокисних реакцій, процесів виробітку енергії, синтезу меланіну і утворення сполучної тканини (наприклад: колаген і еластину в шкірі, клітин серцевих мязів, кровоносних судин, кісток і т.д.)Джерела міді: бобові, горіхи, злаки, гриби.

Залізо являється основною складовою частиною біоструктури, яка називається гем. вона бере участь у процесах дитоксикації і кіслородного обміну. В часності, залізо входить в склад перенощика кисню гемоглобіну - основного компоненту червоних клітин крові, і міоглобіну, який міститься в мязах.

Хром підсилює дію інсуліну і покращує толерантність до глюкози.Дефіцит хрома проявляється в симптомах діабету!

Марганець необхідний для здоровя кісток, хрящів, артерій, для нормального заживлення тканин і виробітку колагену.

Молібден регулює роботу ензимів, які беруть участь в обмінних процесах, особливо в обміні ДНК і РНК. При дефіциті молібдену виникає прискорення сердечного ритму, прискорення дихання, можуть виникати головні болі. Джерелами молібдену є горох і квасоля.

Коктейль

Коктейль Natural Balance

В чому ж його унікальність?

По-перше: ідеальний баланс екологічно чистих і натуральних продуктів.

По-друге: містить три оптимальних джерела протеїнів для балансу амінокислот.

По-третє: високий вміст Омега-3.

По-четверте: низький глікемічний індекс для профілактики стрибків цукру в крові і збереження постійного рівня енергії.

По-п’яте: запатентована формула – лише для продуктів Велнес.

По-шосте: лише натуральні ароматизатори.

Тепер розглянемо більш детально усі ці переваги.

Велнес для дітей

Wellness Kids від Оріфлейм

Відкриваючи і пізнаючи цей світ, навчаючись чомусь новому нашим дітям потрібна достатня кількість вітамінів і мінералів а також жирні кислоти ряду Омега-3. Ці речовини потрібно вживати не лише для нормального розвитку дитини а також для зміцнення імунітету. Саме Wellness Kids від Оріфлейм має усі необхідні вітаміни, мінерали і амінокислоти необхідні нашим дітям кожного дня.

Чому ж саме Wellness Kids від Оріфлейм?

Підписка велнес

Підпишись – плати менше, отримуй більше, почувай себе краще!

Програма підписки Велнес – постійний клієнт!

 

Якце працює:

Оформляючи підписку на улюблений продукт Велнес Ви три каталоги підряд оплачуєте продукцію а в четвертому отримуєте цей продукт в ПОДАРУНОК!

Таким чином Ви економите на кожній упаковці додаткових 30%!

Як оформити підписку?

Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Діючий каталог Оріфлейм

Програми для клієнтів Оріфлейм


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

 • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
 •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
  Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офіс компанії Оріфлейм у Луцьку!

    Ласкаво просимо на наш сайт Луцьк Оріфлейм. Тут Ви можете отримати детальну інформацію про діючі акції, знижки, продукцію компанії Oriflame. Якщо Ви цікавитесь косметикою, парфумерією, доглядом за шкірою обличчя, то на нашому сайті або завітавши до нас в офіс Оріфлейм в Луцьку, можете отримати детальну інформацію, консультацію стосовно тієї продукції, що вас цікавить. На ресурсі Луцьк Оріфлейм  зібрані основні консультації по догляду за шкірою обличчя, тіла.


Детальніше...
Програма «Мій автомобіль Оріфлейм»

Програма діє з 29 жовтня 2017 року.

Станьте Золотим Директором компанії Оріфлейм і отримайте доступ до бонусної програми, що фінансує придбання автомобіля! 


Детальніше...

 Сайт Луцьк Оріфлейм був створиней згідно з правилами компанії. Більшість інформації було взято з офіційного сайту компанії Оріфлейм! Щоб нас знайти введіть в пошуковій системі: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Оріфлейм у Луцьку