Тел.  0978095565 — Київстар;
                    0997682060 — МТС;

Адреса офісу Оріфлейм:
       м. Луцьк, вул. Словацького 7.
       (3-й поверх офіс 306)

Додатковий заробіток з компанією

 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші.

  1. Економити, купуючи продукцію зі знижкою 20%. Також беручи участь у різноманітних акціях і програмах.
  2. Інший і більш суттєвий спосіб це показувати каталог і заробляти прибуток до 30%.

Перший заробіток в компанії Ви можете отримати рекомендуючи продукцію своїм знайомим і близьким. Допомагаючи своїм клієнтам розмістити замовлення Ви отримаєте 24% негайного прибутку.

 

Як саме показувати каталог і з чого розпочати роботу?

Для початку вам необхідно оформити знижку на нашому сайті. І зв’язатися з нами способом який вам підходить більше. Чи це написати листа не електронну адресу чи зателефонувати на контактні телефони а бо ж зв’язатися з нами з допомогою соціальних мереж.

Другим вашим кроком має бути отримання каталогу. Це може бути друкований варіант або ж ви можете скористатися онлайн каталогом як на нашому сайті (Луцьк Оріфлейм) так і на офіційному сайті компанії. Хочу зауважити, що не у всіх ваших клієнтів (знайомих) може бути доступ до мережі інтернет тому краще скористатися друкованим варіантом.

Ви оформили знижку і отримали каталог! Що ж далі?

Наступним вашим кроком має бути ознайомлення з каталогом, з продукцією і пропозиціями, що в ньому представленні. Це потрібно для того щоб бути компетентним у різноманітних питаннях.

Завжди майте каталог при собі і головне на видному місці!!! Тому, що ніколи не знаєш де і кого можеш зустріти, чи це в школі чи на роботі чи просто на прогулянці.

Переглядайте каталог разом зі своїми клієнтами!! Таким чином ви зможете проконсультувати їх в потрібний момент і порадити необхідний для них продукт. Практика показує, що цей метод найефективніший.

Можна також лишати каталог для ознайомлення але не довше ніж на 2 дні. Обов’язково потрібно наголосити, що ви підійдете за каталогом наприклад взавтра! Пам’ятайте: чим більше потенційних клієнтів побачать ваш каталог тим більше замовлення ви зберете і тим більший становитиме ваш прибуток!

Перед зустріччю з клієнтом подумайте щоб ви могли йому порадити з асортименту продукції. Завжди думайте про вік, рід заняття, уподобання ваших клієнтів. Також прислухайтесь до їхніх побажань.

Завжди записуйте замовлення в окремий блокнот вказуйте хто саме і що у вас замовив, щоб з часом не забути (загубити).

Також ви можете запропонувати вашим близьким показати каталог вдома, на роботі і так далі. Таким чином обсяг ваших клієнтів буде зростати без вашої участі! Каталог буде працювати на вас!

Починайте збирати замовлення з початку дії каталогу щоб зібрати як омога більше замовлень.

Пам’ятайте 1 каталог можуть подивитись 10 людей а 10 каталогів 100. Відповідно і заробіток ваш зросте у 10 разів!!

Ось приклад як це працює:

Припустимо ви показали каталог 10 людям і зібрали замовлення на 648 грн. по цінах каталогу.

Ви оплатите Оріфлейм 531 грн.

Ваш негайний заробіток 117 грн.

Не менш головним є те, що коли доставляєте продукцію до своїх клієнтів завжди запитуйте чи сподобалась їм продукція і чи бажають вони переглянути новий каталог!

 Надіємося дані рекоментації стануть Вам у пригоді і піднімуть обсяг Ваших замовлень!


Коментарі  

 
Галина
0 #1 Галина 25.07.2018, 21:34
Я хочу працювати получати каталог друкований придлагати друзям и собі купувати вашу продукцію
Цитата
 

Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Діючий каталог Оріфлейм

Програми для клієнтів Оріфлейм


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

  • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
  •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
    Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офіс компанії Оріфлейм у Луцьку!

    Ласкаво просимо на наш сайт Луцьк Оріфлейм. Тут Ви можете отримати детальну інформацію про діючі акції, знижки, продукцію компанії Oriflame. Якщо Ви цікавитесь косметикою, парфумерією, доглядом за шкірою обличчя, то на нашому сайті або завітавши до нас в офіс Оріфлейм в Луцьку, можете отримати детальну інформацію, консультацію стосовно тієї продукції, що вас цікавить. На ресурсі Луцьк Оріфлейм  зібрані основні консультації по догляду за шкірою обличчя, тіла.


Детальніше...
Програма «Мій автомобіль Оріфлейм»

Програма діє з 29 жовтня 2017 року.

Станьте Золотим Директором компанії Оріфлейм і отримайте доступ до бонусної програми, що фінансує придбання автомобіля! 


Детальніше...

 Сайт Луцьк Оріфлейм був створиней згідно з правилами компанії. Більшість інформації було взято з офіційного сайту компанії Оріфлейм! Щоб нас знайти введіть в пошуковій системі: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Оріфлейм у Луцьку