Тел.  0978095565 — Київстар;
                    0997682060 — МТС;

Адреса офісу Оріфлейм:
       м. Луцьк, вул. Словацького 7.
       (3-й поверх офіс 306)

Оформлення знижки в компанії Оріфлейм

Оріфлейм - компанія для вас!

Оріфлейм – це компанія для таких людей, як ви. Саме ваші мрії надихають Оріфлейм на створення нових косметичних продуктів і бізнес-пропозицій, які відкриють для вас безмежні можливості заробітку та забезпечать вам європейський спосіб життя.

Завдяки унікальним можливостям Оріфлейм ви можете приєднатися до компанії за мінімальну реєстраційну плату і почати заробляти гроші одразу!

Рекомендувати продукцію Оріфлейм дуже просто, адже компанія пропонує безліч чудових косметичних продуктів і привабливих пропозицій. Просто показуйте каталоги або посилання на онлайн-каталог і пропонуйте зробити замовлення.

Вам не потрібно абсолютно жодного досвіду, оскільки ми представимо вам всю необхідну допомогу на будь-якому етапі вашого шляху. Більшість наших тренінгів і програм навчання є абсолютно безкоштовними. Ви інвестуєте свій час у ваше майбутнє – для безмежного зростання кар’єрними сходами Оріфлейм.

Ви самі вирішуєте, чи захочете ви будувати успішну кар’єру разом з Оріфлейм на постійній основі чи просто продавати продукцію Оріфлейм і отримувати дохід, приділяючи цьому стільки часу, скільки вважатимете за потрібне. Іншими словами, ви самі собі начальник!

Ми раді запропонувати вам широкий спектр можливостей Оріфлейм для того, щоб ви могли  заробляти гроші, будувати кар’єру та виконувати ваші заповітні мрії,  використовуючи унікальну бізнес-концепцію: «Заробляй сьогодні та втілюй свої мрії завтра».

З можливостями Оріфлейм – із мінімумом вкладень, без ризику та з доходом, що росте безмежно, – ви зможете зробити реальним те життя, про яке ви мріяли! Приєднуйтесь до нашої команди уже сьогодні!!

 

Відкрийте для себе світ можливостей Оріфлейм

Ви готові почати заробляти в індустрії краси і насолоджуватися прекрасним світом краси і косметики? Ви бажаєте добре заробляти і мати такий дохід, який дозволить вам проводити більше часу з родиною та друзями? Ви мрієте про життя, сповнене свободи, краси, успіху та професійних досягнень?

Мрія! Саме з неї починалася компанія Оріфлейм, з мрії дати людям можливість змінити їхнє життя на краще і допомогти втілити їхні бажання. Сьогодні завдяки нашій компанії мільйони людей у всьому світі ведуть те життя, про яке вони мріють.

Про що мрієте ви?


Мати неперевершений вигляд, чудово почуватися і бути в курсі останніх тенденцій краси?

Заробляти більше грошей для себе і своєї родини?

Проводити більше часу з родиною і друзями?

Подорожувати світом із родиною?

Досягти фінансової незалежності і бути самому собі начальником?

Насолоджуватися свободою і розвиватися к особистість?

З можливостями Оріфлейм – із мінімумом вкладень, без ризику та з доходом, що росте безмежно, – ви зможете зробити реальним те життя, про яке ви мріяли.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ЗАРАЗ!

Заробляти гроші

Отримувати додатковий дохід або будувати кар’єру, розвиваючи власний бізнес – вирішуйте самі! Разом з Оріфлейм ви можете не просто змінити життя на краще, а й покращити якість вашого життя і вивести його на європейський рівень. Все починається з одного простого кроку – приєднуйтесь!

Ви мрієте про власний успішний бізнес? Ви бажаєте заробляти більше і мати такий дохід, який дозволить більше часу з родиною і подорожувати світом? Ви мрієте про життя, сповнене свободи, краси, успіху та професійних досягнень? План Мрії Оріфлейм – це те, що дозволить вам утілити ваші мрії в життя. Від додаткового доходу до приголомшливої кар’єри – тільки ви самі можете вирішити, який спосіб життя вибрати і яких висот кар’єрного росту досягти. Ваша кар’єра починається з одного простого кроку – приєднуйтесь до Оріфлейм.

Рекомендувати продукцію Оріфлейм

Рекомендуйте Оріфлейм друзям і знайомим, отримуйте більшу вигоду від вартості кожного замовлення. Заробляйте вже сьогодні! Кожні три тижні до ваших послуг новий каталог, повний найкращих новинок із Швеції та вигідних спецпропозицій. Із ним займатися продажами легко та приємно – просто показуйте каталоги і приймайте замовлення!

Запрошувати інших приєднатися до Оріфлейм

Ви також можете почати запрошувати інших приєднатися до Оріфлейм, будувати свою команду Консультантів і заробляти гроші від продажів структури. Будуйте кар’єру відповідно до нашого унікального Плану Мрії, який надає практично необмежені можливості для росту доходу. Зробіть перші кроки, щоб уже завтра ваші мрії стали реальністю! Зібравши навіть невелику команду, ви зможете стати менеджером Оріфлейм, отримати додатковий прибуток.

Якщо ваш професіоналізм і доходи будуть зростати, ви станете Директором і будете отримувати гарантований дохід, який дозволить концентруватися на нашому бізнесі.

Крім того, ви зможете розвивати ваші професійні та особисті навички за допомогою тренінгів Академії Оріфлейм. Ваш Консультант із краси надасть вам необхідну підтримку, щоб ви змогли створити свою команду Консультантів. Ділячись професійними порадами і знаннями в галузі краси із членами своєї команди, ви також допоможете їм почати шлях до їхніх мрій.

Чим більшою й успішнішою є ваша команда, тим більше ви заробляєте.

 


Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Програми для клієнтів Оріфлейм


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

  • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
  •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
    Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офіс компанії Оріфлейм у Луцьку!

    Ласкаво просимо на наш сайт Луцьк Оріфлейм. Тут Ви можете отримати детальну інформацію про діючі акції, знижки, продукцію компанії Oriflame. Якщо Ви цікавитесь косметикою, парфумерією, доглядом за шкірою обличчя, то на нашому сайті або завітавши до нас в офіс Оріфлейм в Луцьку, можете отримати детальну інформацію, консультацію стосовно тієї продукції, що вас цікавить. На ресурсі Луцьк Оріфлейм  зібрані основні консультації по догляду за шкірою обличчя, тіла.


Детальніше...
Програма «Мій автомобіль Оріфлейм»

Програма діє з 29 жовтня 2017 року.

Станьте Золотим Директором компанії Оріфлейм і отримайте доступ до бонусної програми, що фінансує придбання автомобіля! 


Детальніше...

 Сайт Луцьк Оріфлейм був створиней згідно з правилами компанії. Більшість інформації було взято з офіційного сайту компанії Оріфлейм! Щоб нас знайти введіть в пошуковій системі: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Оріфлейм у Луцьку