Тел.  0978095565 — Киевстар;
                    0997682060 — МТС;

Адрес офиса Орифлейм:
       г. Луцк, ул.Словатцкого 7.
       (3-й этаж офис 306)

 

 

 

Велнес для дітей

Wellness Kids від Оріфлейм

Відкриваючи і пізнаючи цей світ, навчаючись чомусь новому нашим дітям потрібна достатня кількість вітамінів і мінералів а також жирні кислоти ряду Омега-3. Ці речовини потрібно вживати не лише для нормального розвитку дитини а також для зміцнення імунітету. Саме Wellness Kids від Оріфлейм має усі необхідні вітаміни, мінерали і амінокислоти необхідні нашим дітям кожного дня.

Чому ж саме Wellness Kids від Оріфлейм?

 

По-перше розповімо про переваги!

Комплекс вітамінів і мінералів містить вітаміни А,С,D, цинк,селен, Омега-3, що зміцнює імунну систему дитини. Вітаміни К, кальцій, магній, що робить сильними кістки і зуби. Рибофлавін разом з вітаміном А, цинком і Омега-3 – покращує зір. Вітаміни групи В, залізо, хром дають дитині енергію на цілий день а також надають силу і еластичність м’язам.

Всі ці речовини з йодом позитивно діють на розумовий розвиток а також на нервову систему нашої дитини. Вміст йоду запобігає розвинення такої поширеної проблеми як зоб!

Як можна бачити даний комплекс містить усе необхідне для організму дитини щоб рости здоровими і розумними.

Важливий факт. Вітаміни і мінерали необхідні усім кожного дня! Ми не отримуємо те що нам потрібно з їжі яку ми вживаємо. Тим більше цього не отримують наші діти. Вітаміни і мінерали  є сертифіковані і виготовлені в Швеції, що вже саме по собі говорить про якість. Дані вітаміни є водорозчині, тобто організм засвоює лише ту кількість певних елементів, яких йому не вистачає а решта виводиться з організму. Таким чином організм ніколи не буде перенасиченим тим чи іншим мікро- макроелементом.

Продаж лінії продуктів Велнес здійснюється лише компанією Оріфлейм, тому ви захищені від підробок. Більше того всі продукти є сертифіковані, що не скажеш про аптечні вітаміни. Більше того в аптеках трапляються підробки і чим далі тим частіше це відбувається. Тому якщо хочете, щоб ваші діти повноцінно харчувалися, були здоровими, росли сильними і розумними давайте їм вітаміни і мінерали віл компанії Оріфлейм. Ви будете впевнені, що даєте дійсно натуральні, сертифіковані вітаміни а головне що вони не зашкодять вашій дитині, що не скажеш про аптечні. Звісно обирати вам але задумайтесь адже здоров’я дітей найголовніше! І хоч дані вітаміни дорожчі від аптечних але вони комплексні тобто якби ви купували в аптеці всі ці вітаміни окремо ви б заплатили ще більше! Не вірите переконайтесь! По-перше підіть у аптеку і запитайте сертифікат на різноманітні вітаміни якщо він у них є тоді я вас вітаю ви можете їх купувати якщо ні задумайтесь, що ви даєте своїм дітям?!!

І так ще декілька слів про Wellness Kids

Склад продукту:

Комплекс складається з упаковки вітамінів і мінералів і баночки Омега-3. В кожній упаковці міститься 21 жувальна таблетка з натуральним апельсиновим смаком. Рекомендують дітям від 4-9 років 1 таблетку в день.

Омега-3 – або той самий риб’ячий жир. Він з натуральним смаком лимону тому смак жиру мало відчутний. 105мл в баночці. Рекомендований вік від 3-х років.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація ви можете її отримати звернувшись до нас за допомогою контактних даних!

Економте на покупці 18% з допомогою дисконтної картки Оріфлейм.

Дізнайся більше! Економія до 40% на улюблені продукти Велнес з підпискою Велнес!


Добавить комментарий


Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Дейсвующий каталог Орифлейм

Програмы для клиентов Oriflame


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

  • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
  •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
    Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офис компании Орифлейм в Луцке!

     Добро пожаловать на наш сайт Луцк Орифлейм. Здесь Вы можете получить подробную информацию о действующих акциях, скидках, продукцию компании Oriflame. Если Вы интересуетесь косметикой, парфюмерией, уходом за кожей лица, то на нашем сайте или посетив наш офис Орифлейм в Луцке, можете получить подробную информацию, консультацию по той продукции, которая вас интересует. На ресурсе Луцк Орифлейм собраны основные консультации по уходу за кожей лица, тела.


Детальніше...

Сайт Луцк Орифлейм был создан согласно правилам компании. Большинство информации было взято с официального сайта компании Орифлэйм! Чтобы нас найти введите в поисковой системе: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Орифлейм в Луцке