Тел.  0978095565 — Киевстар;
                    0997682060 — МТС;

Адрес офиса Орифлейм:
       г. Луцк, ул.Словатцкого 7.
       (3-й этаж офис 306)

 

 

 

Велнес пек для чоловіків

Навіщо потрібно приймати цей продукт?

Сьогодні медики прийшли до єдиної думки, що для міцного здоров'я і довгого життя необхідно обмежити загальну калорійність споживаної їжі і при цьому збільшити кількість споживаних разом з нею мікронутрієнтів (вітамінів, мінералів, антиоксидантів та інших корисних речовин рослинного походження, так званих фітонутріентов). Почніть з щоденного прийому одного пакетика «Велнес Пек» - і ви отримаєте всі незамінні мікронутрієнти і жирні кислоти, необхідні нашому організму щодня. Переваги вживання «Велнес Пек»:

 

• Підтримує необхідне для здоров'я вміст поживних речовин в організмі

• Живить, розгладжує і зволожує шкіру зсередини

• Підвищує м'язову силу і витривалість

• Покращує мозкову діяльність

• Підтримує серцево-судинну систему

• Зміцнює імунну систему:

- Забезпечує необхідними для захисної функції організму вітамінами і мінералами

- Підтримує протизапальний механізм в організмі

Як приймати Велнес Пек для чоловіків?

• Для підвищення витривалості і гарного самопочуття приймайте вміст одного пакетика Велнес Пек для чоловіків   1раз на день після їжі.

• Для досягнення найкращого ефекту і оптимального засвоєння корисних речовин ми рекомендуємо приймати Велнес Пек для чоловіків в комплексі з протеїновими коктейлями «Нечурал Баланс». Спільний прийом цих двох продуктів створить відмінну базу для хорошого самопочуття і підвищення м'язової сили.

У чому унікальність продукту?

1. Клінічно підтверджено, що при щоденному прийомі продукту збільшується витривалість, опірність організму і поліпшується самопочуття.

2. Збагачений астаксантин, який видобувається біля берегів Швеції - надзвичайно потужним антиоксидантом з унікальним антивіковим ефектом - і екстрактом чорниці, яка є найважливішим джерелом вітаміну С, клітковини і антиоксидантів.

3. Містить оптимальне збалансоване кількість вітамінів і мінералів з урахуванням щоденних потреб чоловічого організму і риб'ячий жир високого очищення, що містить необхідні Омега-3 і жирні кислоти.

4. Розроблено, зроблений і протестований провідними міжнародними фахівцями у Швеції.
5. Не містить бичачий і свинячий желатин.

6. Не містить ГМО.

7. Зроблений у відповідності з найвищими фармацевтичними стандартами (GMP).

У кожному індивідуальному пакетику міститься:

«Шведський б'юті-комплекс Плюс» з потужним антиоксидантом астаксантин і екстрактом чорниці (1 капсула)

• «Омега-3» з незамінними жирними кислотами (2 капсули)

• Комплекс «Мультивітаміни та мінерали», розроблений з урахуванням потреб чоловічого організама (1 драже)

Рекомендована денна норма продукту розроблена з урахуванням оптимального позитивного впливу на самопочуття і зовнішній вигляд.


Добавить комментарий


Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Дейсвующий каталог Орифлейм

Програмы для клиентов Oriflame


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

  • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
  •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
    Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офис компании Орифлейм в Луцке!

     Добро пожаловать на наш сайт Луцк Орифлейм. Здесь Вы можете получить подробную информацию о действующих акциях, скидках, продукцию компании Oriflame. Если Вы интересуетесь косметикой, парфюмерией, уходом за кожей лица, то на нашем сайте или посетив наш офис Орифлейм в Луцке, можете получить подробную информацию, консультацию по той продукции, которая вас интересует. На ресурсе Луцк Орифлейм собраны основные консультации по уходу за кожей лица, тела.


Детальніше...

Сайт Луцк Орифлейм был создан согласно правилам компании. Большинство информации было взято с официального сайта компании Орифлэйм! Чтобы нас найти введите в поисковой системе: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Орифлейм в Луцке