Тел.  0978095565 — Київстар;
                    0997682060 — МТС;

Адреса офісу Оріфлейм:
       м. Луцьк, Проспект перемоги 15.
       (1-й поверх) Район 5-ої школи

Осінні тренди в макіяжі очей від Оріфлейм

4 головні осінні тренди в макіяжі очей

В цьому сезоні очам відведена особлива роль. Надто довго вони грали другу скрипку в парі з губами: час, нарешті, опинитися в центрі уваги. Ось такі тренди пропонують нам модні подіуми.

Графіка

Цієї осені дизайнери недвозначно виявляють симпатії світу високого мистецтва. Надихайся показами Rochas, Proenza Schouler і Fendi та створюй сміливі геометричні форми на верхній і нижній повіці. Цей тренд не для слабких духом – тобі знадобиться рідка чорна підводка з конусоподібним аплікатором для точних і чітких ліній.

М’який і димчастий

Романтичний темний макіяж очей вимагає бездоганного володіння технікою. У моделей на показах Etro внутрішні лінії повіки були підведені чорним олівцем – це додавало виразності тіням у сірій гамі, нанесеним з артистичною недбалістю. Pascal Millet створив «смокі айс» у чорно-сріблястих відтінках – здавалось, наче макіяж не витримав пристрасних поглядів і трохи потік, проте рівно настільки, наскільки це було потрібно візажисту. Ти можеш спробувати техніку «смокі айс», дотримуючись нашої покроковою інструкцією.


Сияющие веки

Металік – чи то золото, бронза або срібло – абсолютний must have сезону. Скористайся тінями-олівцем (наприклад, стійкими тінями-олівцем для повік The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick) і нехай тебе надихає гра світла на повіках моделей у Delpozo и Nicholas K. Вії при такому макіяжі краще залишити неторканими і навіть непідведеними – ефект буде тільки сильнішим.


Нові стрілки

Цієї осені стрілки повинні бути помітними – широкі лінії і довгі підкреслені кінчики. У Chanel і Paco Rabanne стрілки поєднувались із бездоганно доглянутими бровами та ідеальним тоном обличчя. Спробуй опанувати техніку графічних стрілок, дотримуючись нашої покрокової інструкції .


Додати коментар


Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Діючий каталог Оріфлейм

Програми для клієнтів Оріфлейм


Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офіс компанії Оріфлейм у Луцьку!

    Ласкаво просимо на наш сайт Луцьк Оріфлейм. Тут Ви можете отримати детальну інформацію про діючі акції, знижки, продукцію компанії Oriflame. Якщо Ви цікавитесь косметикою, парфумерією, доглядом за шкірою обличчя, то на нашому сайті або завітавши до нас в офіс Оріфлейм в Луцьку, можете отримати детальну інформацію, консультацію стосовно тієї продукції, що вас цікавить. На ресурсі Луцьк Оріфлейм  зібрані основні консультації по догляду за шкірою обличчя, тіла.


Детальніше...
Програма «Мій автомобіль Оріфлейм»

Програма діє з 29 жовтня 2017 року.

Станьте Золотим Директором компанії Оріфлейм і отримайте доступ до бонусної програми, що фінансує придбання автомобіля! 


Детальніше...
Програма для Менеджерів компанії Оріфлейм «Менеджайзер»

Кваліфікаційний період: Каталог02-2018 – Каталог10-2018

Зароби додатково 18 200 грн  на шляху до звання Старший Менеджер! Оріфлейм виплачує бонуси за твій новий рівень в компанії!


Детальніше...
Стартова Програма для новачків оріфлейм

Діє з 14 травня 2017 року.

Приєднуйтесь до Оріфлейм, робіть сумарні замовлення на 100 Балів Бонусу в кожному з Ваших перших 4 каталогів з моменту реєстраці та використовуйте можливість придбати набори наших продуктів-бестселерів зі знижками до 95%! А Ваша сумарна вигода за цей період складатиме до 5500 грн!


Детальніше...

 Сайт Луцьк Оріфлейм був створиней згідно з правилами компанії. Більшість інформації було взято з офіційного сайту компанії Оріфлейм! Щоб нас знайти введіть в пошуковій системі: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Оріфлейм у Луцьку