Тел.  0978095565 — Київстар;
                    0997682060 — МТС;

Адреса офісу Оріфлейм:
       м. Луцьк, вул. Словацького 7.
       (3-й поверх офіс 306)

Догляд за волоссям найчастіші помилки

     

     Бажаєш перевірити, наскільки правильно ти використовуєш засоби для догляду за волоссям? Розповідаємо, як можна радикально покращити ефект спрею, сироваток і решти засобів.

 

СПРЕЙ ДЛЯ ВОЛОССЯ
Більшість людей наносять спрей з надто близької відстані, концентруючись на невеликій ділянці волосся. В результаті вони отримують злипле волосся, що на вигляд, м’яко кажучи, так собі. Відстань між балончиком спрею і твоїм волоссям повинно становити не менше 30 сантиметрів – так спрей розпилиться у формі хмарки і ляже рівномірно.

 

МУСКак ухаживать за волосами
Мус для укладки – кращий засіб для позбавленого життя волосся, але неправильне нанесення може залишити тебе наодинці з липким сплутаним жмутком. Якщо в тебе хвилясте волосся, візьми невелику кількість мусу на долоні і розподіли по вологому волоссю від середини до кінчиків. А гребінець допоможе тобі рівномірно розподілити мус від коренів до кінчиків, що додасть зачісці текстури.

 

СИРОВАТКА
Якщо твоєму волоссю не вистачає сяйва, то сироватка – саме той продукт, який покликаний тобі допомогти. Декілька крапель сироватки створять тонкий захисний шар, що надасть волоссю блиск. Але не перестарайся, як багато хто – не втирай продукт у шкіру голови біля коренів волосся! Замість цього нанеси сироватку на кінчики, там, де волосся частіше за все виявляється пошкодженим.

 

ТЕРМОЗАХИСТ
Зазвичай дівчата трохи збризкують волосся термозахисним спреєм і одразу беруться за плойку. Але якщо ти не бажаєш нашкодити своєму волоссю, термозахист потрібно наносити на всю довжину волосся, рівномірно розподіляючи за допомогою гребінця прядка за прядкою. Особливу увагу приділи волоссю навколо обличчя. 

 

СУХИЙ ШАМПУНЬ
Сухий шампунь усуває природний секрет із шкіри голови і текстурує волосся. Це дуже корисний та ефективний засіб. У той же час, більшість жінок користуються ним неправильно, нашвидкуруч наносячи на брудне волосся. Замість цього сухий шампунь потрібно наносити масажними рухами на шкіру голови біля коренів волосся, так, наче б ти мила голову звичайним шампунем, а потім ретельно розчісувати волосся, щоб позбавитися білих лапатих часточок.

 

НЕЗМИВНИЙ КОНДИЦІОНЕР
Багато хто переконаний, що незмивний кондиціонер не потребує застосування звичайного кондиціонеру. Це невірно. Вимий волосся як зазвичай, скористайся своїм звичайним кондиціонером, змий його, як ти завжди робиш, а потім розділи волосся на прядки і нанеси на кожну з них незмивний кондиціонер. 


Додати коментар


Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Діючий каталог Оріфлейм

Програми для клієнтів Оріфлейм


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

  • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
  •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
    Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офіс компанії Оріфлейм у Луцьку!

    Ласкаво просимо на наш сайт Луцьк Оріфлейм. Тут Ви можете отримати детальну інформацію про діючі акції, знижки, продукцію компанії Oriflame. Якщо Ви цікавитесь косметикою, парфумерією, доглядом за шкірою обличчя, то на нашому сайті або завітавши до нас в офіс Оріфлейм в Луцьку, можете отримати детальну інформацію, консультацію стосовно тієї продукції, що вас цікавить. На ресурсі Луцьк Оріфлейм  зібрані основні консультації по догляду за шкірою обличчя, тіла.


Детальніше...
Програма «Мій автомобіль Оріфлейм»

Програма діє з 29 жовтня 2017 року.

Станьте Золотим Директором компанії Оріфлейм і отримайте доступ до бонусної програми, що фінансує придбання автомобіля! 


Детальніше...

 Сайт Луцьк Оріфлейм був створиней згідно з правилами компанії. Більшість інформації було взято з офіційного сайту компанії Оріфлейм! Щоб нас знайти введіть в пошуковій системі: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Оріфлейм у Луцьку