Тел.  0978095565 — Київстар;
                    0997682060 — МТС;

Адреса офісу Оріфлейм:
       м. Луцьк, вул. Словацького 7.
       (3-й поверх офіс 306)

Оріфлейм представляє 9 порад сяючої посмішки

     Кажуть, що посмішка може бути заразливою. Але не всі люди готові ділитися нею з оточуючими. Якщо думки про неідеальні зуби заважають тобі посміхатися, наші дев’ять порад допоможуть змінити це!

1. Не забувай чистити зуби вранці та ввечері, витрачаючи, як мінімум, по дві хвилини кожного разу. Вибирай відбілюючи пасти, які будуть боротися з фарбуванням емалі та забезпечать тобі білосніжну посмішку.

2. Давай начистоту: життя твоєї зубної щітки не повинно перевищувати трьох місяців. Якщо ти помітила, що щетинки стали м’якими і мають зношений вигляд, – час купувати нову щітку.

3. Ти напевне чула, що кава, чай, соки і червоне вино негативно впливають на колір зубної емалі. Щоб зменшити цей вплив, є чудове рішення – пити через соломинку. Так, у барі ти виглядатимеш трохи дивакувато, проте твоя посмішка не залишить нікого байдужим!

4. Незважаючи на те, що цитрусові – джерело корисних речовин (наприклад, вітаміну С), фруктові кислоти з апельсинів і грейпфрутів можуть руйнувати зубну емаль. Щоб уникнути таких пошкоджень, після їжі завжди ополіскуй рот теплою водою.

5. Чи знаєш ти, що чищення язика також важливе, як і чищення зубів? Воно не тільки запобігає появі неприємного запаху з рота, але й усуває бактерії, які є причиною потемніння емалі.

6. Хоча харчова сода є поширеним засобом відбілювання зубів у домашніх умовах, з нею краще не переборщувати. Річ у тім, що разом із нальотом сода може «зняти» й емаль. Викликавши серйозні пошкодження.

7. Сирі фрукти та овочі не тільки корисні для твого здоров’я, вони також є корисними і для гігієни рота. Коли ти пережовуєш таку їжу, ти допомагаєш активній роботі слинних залоз, що забезпечує твоїм зубам постійне чищення.

8. Потурбуйся про свою посмішку і здоров’я зубів і відвідуй стоматолога кожні шість місяців. Ми розуміємо, що у відвідуванні зубного мало веселощів, але професійне чищення допоможе зберегти твої зуби здоровими якомога довше.

9. І порада від нашої команди візажистів: помада червоного, яскраво-рожевого або сливового відтінку вмит зроблять зуби візуально світлішими. Чому? Блакитні напівтони помади нейтралізують жовті сліди на зубах, надаючи їм ілюзії білосніжного сяйва! 

Додати коментар


Реклама від Google

Актуально...

статі


Робота Додатковий заробіток з компанією
 Компанія Оріфлейм пропонує Вам 3 способи заробляти гроші. Економити, купуючи продукцію зі знижко...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Бізнес з Оріфлейм
Як правильно заробляти гроші в компанії Оріфлейм! Багато хто впевнені, що компанія Оріфлейм це суто...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Заробіток з компанією Оріфлейм
 За що і скільки платить компанія Оріфлейм!       Щоб заробляти великі гроші в компанії Оріфлейм не...

Читати...

Бізнес з Оріфлейм Хто такий консультант
   Хто такий консультант компанії Оріфлейм? Більшість людей вважають, що бути консультантом компан...

Читати...

Оріфлейм-плюс каталог 7-8 2016!

Додаткові гроші за покупки

Діючий каталог Оріфлейм

Програми для клієнтів Оріфлейм


Літня акція активності/лояльності

Літня акція активності/лояльності

каталоги №№ 9-11

Умови акції:

Розмісти сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 50 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 299 гривень (26 ББ ОП 249,18) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).

АБО

Розмісти сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №9 2018 (24.06-14.07) і сумарне замовлення на 75 ББ1 і більше в каталозі №10 2018 (15.07-14.08), отримай можливість замовити будь-який продукт/набір всього за 129 гривень  (11 ББ, 107,52 ) у наступному каталозі №11 2018 (05.08-25.08).


Детальніше...
Оріфлейм компанія із запрошення «Літо без меж»

Кампанія із запрошення «Літо без меж»

24 червня по 4 серпня 2018 года (каталоги №9-10)

УМОВИ ДЛЯ НОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ:

  • Бери участь у Стартовій програмі, успішно проходь КРОКи і придбай набори кращих продуктів Оріфлейм за вигідною ціною – 99 гривень!
  •  Рекрути, зареєстровані в період дії акції С09 (24 червня – 14 липня 2018) і які розмістили замовлення на 100 ББ1 (сумарно протягом 21 дня від дати реєстрації), отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в наступному каталозі після виконання умов, починаючи з 15 липня 2018. Рекрути, зареєстровані в С09 і які розмістили ОДНОРАЗОВЕ замовлення на 100 ББ1 протягом С09, отримують туалетну воду Elvie Summer Joy (34158) за 1 гривню в цьому ж замовленні.
    Детальніше...
Весняна акція реактивації Оріфлейм

В каталозі №6 з 22 квітня по 12 травня 2018.

     Для "сплячих" консультантів, які розміщували останнє балове замовлення до 17 лютого включно (немає замовлень в каталогах 03-05).

     Розмісти одноразове замовлення на 35 балів бонусу в період дії каталогу №6 - 2018 (зз 22 квітня по 12 травня) і отримай в тому самому замовленні Обємну термозмивну туш для вій The ONE No Compromise (код 33222) за 1 гривню.


Детальніше...
Oriflame гід по подарунках на 8 березня

Знайди подарунок кращій подрузі, колезі, мамі або сестрі в Міжнародний жіночий день.

Компанія Oriflame найкращий гід по подарунках для найближчих. Все що Вам необхідно Ви можете знайти на сторінках каталогу Оріфлейм. Хочете придбати подарунок уже сьогодні - завітайте до офісу компанії Оріфлейм в Луцьку. проживаєте в іншому місті зателефонуйте до нас і ми підскажемо де Ви можете отримати необхідну для Вас продукцію.


Детальніше...
Офіс компанії Оріфлейм у Луцьку!

    Ласкаво просимо на наш сайт Луцьк Оріфлейм. Тут Ви можете отримати детальну інформацію про діючі акції, знижки, продукцію компанії Oriflame. Якщо Ви цікавитесь косметикою, парфумерією, доглядом за шкірою обличчя, то на нашому сайті або завітавши до нас в офіс Оріфлейм в Луцьку, можете отримати детальну інформацію, консультацію стосовно тієї продукції, що вас цікавить. На ресурсі Луцьк Оріфлейм  зібрані основні консультації по догляду за шкірою обличчя, тіла.


Детальніше...
Програма «Мій автомобіль Оріфлейм»

Програма діє з 29 жовтня 2017 року.

Станьте Золотим Директором компанії Оріфлейм і отримайте доступ до бонусної програми, що фінансує придбання автомобіля! 


Детальніше...

 Сайт Луцьк Оріфлейм був створиней згідно з правилами компанії. Більшість інформації було взято з офіційного сайту компанії Оріфлейм! Щоб нас знайти введіть в пошуковій системі: Оріфлейм, Орифлейм, Оріфлейм Україна, Oriflame, Оріфлейм у Луцьку